Дніпропетровська дебатна ліга - 2015

Цьогорічна Дніпропетровська дебатна ліга складається з 4 відбіркових етапів, а також суперфіналу, з якого 4 команди отримають квиток у Чемпіонат України з дебатів.
Так, 21-22 березня пройшли 2 та 3 етапи ДДЛ – 2015. Протягом двох днів дніпропетровські команди змагалися за першість у дебатних навичках.
У двох етапах брали участь по 12 команд, серед яких були й представники з Кривого Рогу. 21 березня 2 етап ДДЛ пройшов на базі Дніпропетровської медичної академії, а вже 22 березня 3 етап – на базі Дніпропетровської державної фінансової академії.
Учасники мали змогу пограти у теми, які охоплювали питання релігії, подружніх відносин, новітніх технологій, насилля, можливостей соціальних мереж.
По завершенню 2 етапу всіх учасників чекав невеличкий сошиалз, на якому у приємній дружній атмосфері дебатери мали змогу поспілкуватися, обмінятися враженнями, а також пограти у «Мафію».
За результатами обох етапів у півфінал ДДЛ-2015 пройшли наступні команди: «Апоптос» (Сиромятнікова Наталя, Величко Анна), «Будь смелым» (Ходирєв Дмитро, Красіков Максим), «Пыльные гантели» (Вікторія Семенова, Айдарова Євгенія). Наступний заключний відбірковий етап ДДЛ-2015 пройде 25 квітня, а вже 26 – суперфінал, який визначить переможців та учасників ЧУД.
Усі подробиці Дніпропетровської дебатної ліги можна дізнатися в офіційній групі