Qualified to ChUD 2018

Станом на: 11 травня 2018 року

ДебатерВідділення ФДУSC*ВТКФВСПС3VКДКОJTCFCKDSПКРДДЛВсього квитків на ЧУД
Ніколенко ГерманДніпро*****5
Стоєв ОлегКиїв*****5
Сяо ЯнаОдеса*****5
Карасьов БогданХарків****4
Краснощок ПавлоДніпро****4
Ткаченко РадиславХарків****4
Євтушок АнтонЛуцьк***3
Кузьменко ЄвгенДніпро***3
Мірошніченко СтаніславХарків***3
Сиромятнікова НаталіяДніпро***3
Філіпішин РоманКиїв***3
Шкрябіна КрістінаОдеса***3
Амельохін АнтонОдеса**2
Гадяцька ВеронікаОдеса**2
Душка КирилоКиїв**2
Канівець АнтонДніпро**2
Касьяненко АндрійХарків**2
Козловська ТетянаОдеса**2
Костін ВладиславХарків**2
Пікалов БорисКиїв**2
Полторак ІгорКиїв**2
Соболева ТетянаДніпро**2
Сова ІванКиїв**2
Туркін КатеринаІвано-Франківськ**2
Юхимчук АртемЛуцьк**2
Андреяненков МикитаХарків*1
Богаченко ПавлоОдеса*1
Боєв ОлександрКиїв*1
Бондаврєв АртемХарків*1
Бондаренко КостянтинКиїв*1
Бондаренко СофіяХарків*1
Бошкова-Кузьменко ДіанаОдеса*1
Буян ОксанаКиїв*1
Воронков АнтонХарків*1
Габшидзе ДавидДніпро*1
Гадяцька ІнгаОдеса*1
Гладченко ДаринаКиїв*1
Григоренко ЯнаКиїв*1
Денисюк ОлексійОдеса*1
Дяченко ДанилОдеса*1
Ємець МаркХарків*1
Жеребецька МартаКиїв*1
Зборошенко ДенисКиїв*1
Зінабадінова ЕльзараКиїв*1
Коновалова АнастасіяДніпро*1
Конотовська ДіанаДніпро*1
Коршенко ВладиславКиїв*1
Кошпармак АнастасіяКиїв*1
Криловецький ВалентинХарків*1
Куляша МаріяКиїв*1
Марчан ОлексійДніпро*1
Мора АрьєКиїв*1
Назаренко КрістінаОдеса*1
Орлова АнастасіяКиїв*1
Петраковська ІринаДніпро*1
Петренко ЕміліяКиїв*1
Поліщук ОльгаОдеса*1
Пустельник НазарДніпро*1
Ралко ДанилоДніпро*1
Роспотнюк АндрійКиїв*1
Рябініна Дар'яДніпро*1
Сефер ДмитроХарків*1
Сильванович СергійДніпро*1
Чумачов АндрійКиїв*1
Шадманова ВікторіяКиїв*1
Шолтояну ТарасДніпро*1

______________________________
*
SC – Summer Cup, Одеса
ВТ – Волинська толока, Луцьк
КФ – Кубок Фенікса, Вінниця
ВС – Відкриваємо Сіверщину, Сумська обл.
ПС – Перша столиця, Харків
3V – 3V, Дніпро
КД – Критична думка, Хмельницький
КО – Кубок Одеси, Одеса
JTC – Jedi Training Camp, Дніпро
FC – Fight Club, Одеса
KDS – Kyiv Debate Stories, Київ
П – Підйом, Івано-Франківськ
КР – Кубок Ректора, Харків
ДДЛ – Дніпровська дебатна ліга
ЗУДЛ – Західноукраїнська дебатна ліга
ОДЛ – Одеська дебатна ліга
ХМДЛ – Харківська міська дебатна ліга