Англійські дебати в столиці

 

Київське відділення ВМГО «ФДУ» активно розвиває англійські дебати в столиці. Так, 18 березня  відбулась презентація англомовних дебатів в НТУУ «КПІ». Ця подія стала  однією зі сходинок, по яким відділення крокує до покращення своїх навичок дебатування та поглиблення знання іноземних мов.
Презентацію відвідали як студенти НТУУ «КПІ», так і представники інших ВНЗ міста – всі, хто небайдужий до власного розвитку. У грі, яка відбулася за британським форматом парламентських дебатів, взяли участь як вже досвідченні дебатери, так і новачки, які лише тільки дізналися про те, що таке дебати, але вже сміливо ринулися в бій, не побоявшись виклику дебатування на іноземній мові.
Варто відмітити те, що це вже не перший дебатний клуб,  який започаткував традицію щотижневих ігор англійською мовою у Києві. Він приєднався до таких клубів, як Дебатний клуб Київського інституту міжнародних відносин КНУ ім.. Т.Г.Шевченка та Дебатний клуб  НаУКМА. Крім того, 21 березня на базі Київського національного університету імені Т. Г. Шевченка відбудеться англомовний дебатний турнір ЮрSpring, на якому київські дебатери зможуть показати знання, які вони отримали під час дебатних тренінгів та ігор англійською та визначити кращу англомовну команду міста.