Fight Club 2.0: битва аргументами

4-5 лютого в Одесі вже традиційно пройде Всеукраїнський дебатний турнір за нестандартним форматом. Він вчитиме висловлювати відкрито свою позицію, структуровано викладати думки та вирішувати конфлікти конструктивною суперечкою.

У рольовому інтелектуальному змаганні британського парламентського формату прийме участь 32 команди по 2 особи, які будуть відстоювати певну ідею (позицію), а суперники —опонувати їм.

Організатори Fight Club  вже другий рік поспіть вражають учасників нововведеннями в правила. Замість економічних, політичних, соціальних та інших актуальних питань на турнірі будуть обговорюватися моменти зі світових відомих фільмів, список яких учасники отримають заздалегідь для підготовки до змагання.

Також, відходячи від звичних правил, команди будуть складатися не за вибором гравця, а за принципом «найсильніший з найсильнішим», з огляду на результати спікера після кожного з 5 раундів. Тобто на всіх етапах дебатерам доведеться боротися за перемогу пліч-о-пліч з різними напарниками.

Аргументованість, логічність викладу матеріалу, релевантність запропонованих фактів і риторичні навички — за такими критеріями суддівська колегія, до якої увійдуть неодноразові призери всеукраїнських, міжнародних турнірів, визначить кращих.

Дата проведення: 4-5 лютого
Місце проведення: м.Одеса

Детальна інформація:
https://vk.com/fc_dt
226614530_17809945824964438603