У Києві за підтримки Міністерства молоді та спорту України пройшов міжнародний дебатний турнір “Kyiv Open”
На минулих вихідних, 24-25 лютого, у Києві відбувся міжнародний англомовний дебатний турнір “Kyiv Open 2018”. Київське відділення ВМГО “Федерації дебатів України” зібрало в стінах Інституту міжнародних відносин КНУ сорок команд – кращих представників дебатного руху Європи та світу.
Протягом двох днів, семи дебатних раундів учасники з одинадцяти країн Європи та світу обговорювали актуальні теми, які виходять за межі молодіжної проблематики та охоплюють питання міжнародних відносин, політики, економіки, соціальної рівності, суспільної моралі тощо. До команди суддів належали дебатери-переможці та фіналісти Світового Чемпіонату з дебатів. Головними цілями турніру був обмін досвідом між представниками різних країн і поглядів та інтеграція українського дебатного руху в європейський.
До фіналу турніру потрапили команди з України, Польщі, Франції та Ізраїлю. Попри наявність досвідчених суперників з інших країн, цього року кубки кращої команди та спікера залишились в Україні. Їх отримала команда з Києва – Олег Стоєв та Андрій Чумачов.
З цьогорічних досягнень – на захід приїхала найбільша кількість іноземних учасників за всю історію проведення міжнародних дебатних турнірів в Україні. Пишаємось та продовжуємо слідувати принципу “далі – більше”!