Всеукраїнський дебатний турнір «Перша столиця»

Деталі проекту

  • Дата

     01.04.2015

Можна було б просто сказати «Кращий турнір 2013 року» і на цьому завершити опис, але тоді краще зайвий раз розповісти про чудовий турнір.

Традиційно учасників «Першої столиці» чекають гостинність кращого міста для життя, з його найбільшою площею в Європі, монументальними будівлями, пам`ятниками Шевченку та футбольному м`ячу, які знаходяться майже поруч один з одним, найромантичніша кав`ярня «Париж», трошки менш романтична, але все одно невимовно гарна набережна та ще купа місць, що забезпечують хороший настрій та дають змогу насолодитися красою.

Дебатна ж складова містить Вам справді якісне суддівство, яке буде скскладається як з найкращих представників харківської дебатної школи, так і з резидентів з інших міст. П`ять дебатних раундів, які залишать по собі відчуття захвату та задоволення не тільки у гравців, а й у суддів. 32 найсильніші команди України, або ті, які ще тільки прагнуть до цього звання, але не бояться заради цього пройти крізь раунди з дуже сильними
суперниками та відчути всю радість справжнього дебатного місива, а не шукають собі теплого місця в трешачку. І, звісно, виключно актуальні резолюції, які будуть здатні розширити Ваш світогляд або навіть змінити його.