Карпатська літня дебатна школа

Деталі проекту

  • Дата

     02.04.2015

Щорічно, починаючи із 2011 року, в мальовничих місцинах Карпат з метою розвитку та популяризації дебатів серед молоді, розвитку в них лідерських якостей та вмінь, навчання основам ораторського мистецтва проводиться Карпатська Літнья Дебатна Школа.

Дебатна школа орієнтована на студентів, активну молодь, учасників молодіжних організацій, людей, яких цікавлять особистісний, лідерський розвиток, ораторське мистецтво та дебати , навіть якщо тільки вчора про них почули.

Школа передбачає навчання дебатам та ораторському мистецтву, лідерським якостям на рівні новачків та вже досвідчених. Також у програму включенні тренінги з командотворення, організаторської діяльності та різних технік переконання та презентації. Саме те, що потрібно, щоб відчути себе живим та здатним підкорювати вершини!

Ми, як організатори, подбаємо про те, щоб доставити вас у якесь чудове місце серед карпатських гір, деобов’язково в літній і сонячний період, протягом приблизно тижня буде проводитись школа.

Зазвичай розбивається наметове містечко, а польова кухня дасть вам можливість забути про міську метушню та фастфуди. Вдень – навчання, ввечері – вогнище, пісні, «лісова пошта», гірські легенди та романтика.

Щиро запрошуємо вас на дебатну школу , в якій легко поєднати відпочинок та навчання.