Деталі проекту

  • Дата

     01.04.2015

Всі ми добре розуміємо, що в сучасному світі знання іноземних мов є тим, без чого дуже важко обійтись. Що ж вже говорити про те, коли людина не тільки добре володіє мовою, а й може відстояти свою думку, вільно оперуючи навіть найскладнішими поняттями. Саме тому Харківське відділення «ФДУ» робить все для того, щоб дебатери міста могли не тільки вправно дебатувати, а й робити це англійською, отримуючи всі можливі бенефіти від поєднання цих двох компонентів.
Не зважаючи на те, що KEDL стала першою дебатною лігою, яка була проведена англійською мовою, він зібрав командний теб, вартий участі у всеукраїнському турнірі та суддівську колегію, що складалася з представників двох міст. Запеклі баталії, цікаві резолюції та вагомі аргументи – все це стимулює до того, щоб покласти добру традицію проведення подібних заходів і надалі.
Можливість для дебатерів Харкова продемонструвати свої вміння не лише дебатувати, а й похизуватися своїм рівнем английскої, або прокачати скіли і в тому, і в тому, і показати всім, хто є найкращим в англійських дебатах.