Щорічний Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Одеси»

Деталі проекту

  • Дата

     13.04.2015

Щорічний Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Одеси» є найбільшим в СНД турніром з дебатів. Турнір проходить за Британським форматом парламентських дебатів і передбачає два треки: для досвідчених гравців і новачків.
ЦІЛІ ПРОЕКТУ: Залучення соціально активної молоді України до громадського обговорення актуальних соціальних проблем.
Проект спрямований на розвиток особистості: розвиток критичного, аналітичного, конструктивного мислення, розвиток ораторських навичок, толерантності, поваги до опонентів. Головною метою проекту є інтелектуальний розвиток молоді.
КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: кожного року організатори Кубку Одеси ставлять собі за мету зробити цей дебатний турнір найкращим і наймасштабнішим . В 2014 році відбувся п’ятий щорічний Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Одеси» який став найбільшим в СНД турніром з дебатів –
250 учасників (160 дебатерів з усієї країни (80 команд по 2 людини в кожній), 30 суддів, 20 членів оргкомітету, 40 волонтерів), а також глядачі та гості нашого міста прийняли участь у цьому дійстві!
За допомогою медіа підтримки захід охопив близько 2-х тисяч осіб!!
ОРГАНІЗАТОРИ: Одеське відділення Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України», Ліга Студентів АПУ, Профком НУ ОЮА.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Національний університет «Одеська юридична академія».
Кубок Одеси є особливим турніром! Адже Одеське відділення зі всією широтою одеської душі вкладає усі сили, аби кожного разу гості міста відчували себе як вдома у веселій і затишній атмосфері!
Також турнір має свої особливості: за використання під час промов «Одеський акцент», учасникам добавляють спікерські бали! А переможці завжди отримують цінні призи у вигляді планшетів) Однак жоден подарунок не може бути ціннішим за гарний настрій і драйв, який панує на турнірі і які відчуває кожен, хто причетний до Кубку Одеси!